Kurumsal

ÇELİĞE HAYAT VEREN ESTETİK ↔ ÖZER ÇELİK

Yaşamı kolaylaştıran tasarımların üretim öyküsü ciddi bir yatırım ve planlama altyapısıyla başlar ve tasarım ve üretim bütünselliği ile devam ederek kullanıcıya ulaşıncaya kadar önemli aşamalardan geçer.

Biz tasarımlarımıza hayat verirken esin kaynağımızdan yaratıcı yeteneğimize, üretim deneyimlerimizden çalışma titizliğimize kadar tüm enerjimizi ürünümüze katarak kullanıcının beğenisine sunuyoruz. Türk mobilya sanayi bölgesel ve uluslararası alanda her gün büyüyerek önemli bir güç oluyor. Büro mobilyası alanında Türkiye’nin lider firması olan ve Dünya’da ‘aranan marka’ haline gelen “ÖZER ÇELİK” yıllardır bu sektörde önemli bir aktördür.

Özer Çelik ürünleri pek çok önemli projede çözüm ortağı ve butik üretimin buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Mobilya aksesuarlarında ve mobilyanın tüm üretim konseptlerinden oluşan bu gelişmelerde, ürettiğimiz ürünler Türkiye’nin ve Dünya’nın saygın tasarımcı ve mobilya üreticileri tarafından kullanılmaktadır.

Üretiminin % 75’ini ihraç eden Özer Çelik, sektördeki konumunu her geçen gün güçlendirerek yalnızca büro mobilyasında değil, mobilyanın diğer alanlarında da akla gelen ilk isim olma yolunda hızla ilerliyor.